top of page

Projektowanie

Wyjątkowy projekt CAD w MyMetalService

Projekt dla produkcji

MyMetalService są ekspertami od oprogramowania CAD 3D  SolidWorks i używają go w swoim narzędziu CAD Design. Jest to ugruntowany sposób przekazywania szczegółów projektu naszym klientom i partnerom produkcyjnym.

Używamy SolidWorks do tworzenia parametrycznych modeli szczegółowych części, złożeń i rysunków produkcyjnych. Posiada wszystkie narzędzia wymagane do generowania złożonych powierzchni, płaskich wzorów blach i spawanych konstrukcji konstrukcyjnych. .

 

Wizualizacja 3D

Skuteczna komunikacja wyników

MyMetalService to doświadczeni użytkownicy oprogramowania SolidWorks do wizualizacji 3D. Jest to stosunkowo nowy i ekscytujący sposób komunikowania wyników naszych prac projektowych naszym klientom. Aby osiągnąć tę zdolność, zainwestowaliśmy znaczne środki w sprzęt, oprogramowanie i personel.

Używamy tego oprogramowania do tworzenia wysokiej jakości fotorealistycznych, statycznych renderingów i animacji naszych projektów na różnych etapach ich rozwoju. Dokładniej, ta funkcja obejmuje renderowanie danych wyjściowych naszego modelu elementów skończonych. Daje nam to wyjątkową możliwość przekazywania naszych projektów i wyników symulacji w bardzo efektywny sposób.

JTen poziom immersji i fotorealizmu obejmuje śledzenie głowy i dłoni w interaktywnej wirtualnej rzeczywistości w czasie rzeczywistym. Jest to bardzo przydatne w przypadku działań, takich jak interaktywne przeglądy projektów, w których duża grupa osób może jednocześnie wnosić swój wkład. MyMetalService posiada umiejętności i doświadczenie, aby jak najlepiej wykorzystać te udogodnienia.

bottom of page